Ciasta

Ciasta pieczone na miejscu

Wszystkie ciasta, jakie możecie u nas kupić pieczemy na miejscu. Nie są mrożone, ani transportowane. Każdego dnia wypiekamy od nowa korzystając z sezonowych produktów tych najlepszej jakości. Nie używamy półproduktów i wszystkie wypieki tworzymy od podstaw. Dlatego nie zawsze nam wszystko wychodzi a dzięki temu powstają takie smaki jak np. sernik na spodzie brownie. Nasze menu nie jest stałe, choć zawsze znajdzie sie w witrynie sernik i jakieś ciasto z owocami.  

Na miejscu i na wynos

Wszystkie ciasta jakie możecie u nas dostać można skonsumować na miejscu w kawiarni albo zabrać do domu. Można też u nas zamówić ciasto na różne okazje rodzinne – np. na święta, na sylwestra, na urodziny.  Aby złożyć zamówienie na ciasto wystarczy do nas zadzwonić (+48 500 186 838) lub odwiedzić naszą kawiarnię  (Warszawa, ul. T. Hennela 10 lok. U 10), mieszczącą się niedaleko Factory i Urzędu Dzielnicy Ursus. Można tez użyć formularza kontaktowego znajdującego się na naszej stronie. 

Ceny ciast

Ponieważ nie mamy stałego menu ciężko nam podać ceny wszystkich ciast znajdujących się w ofercie. Standardowo, kawałek ciasta w kawiarni waha się od 6 do 10 zł za porcję. Całe ciasto to koszt od 45 zł do ok 80 zł za sztukę w zależności od wielkości. Jedni powiedzą za drogo – inni za mało. My wiemy, że w tych ciastach znajdziecie tylko dobre, naturalne składniki, że nie zawierają one ulepszaczy, przyspieszaczy. Śmietana jest prawdziwą śmietaną, a masło jest prawdziwym masłem 82%. Nasze założenie to ma być pysznie jak u mamy czy babci – czy nam sie to udaje – oceńcie sami.